Recenzie Sony PlayStation 4 Slim 1TB

Overené recenzie Sony PlayStation 4 Slim 1TB

Róbert

Pridané: 29. júla 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

Malý rozmer, veľmi praktické.

Pridané: 25. júna 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

konzolu odporúčam, výborný pomer ceny a pamäte, v balení boli dokonca 2 dual shock ovládače

techbox.dennikn.sk

Pridané: 17. februára 2017

Sony PlayStation VR: cenovo dostupná virtuálna realita | TECHBOX.sk

Sony PlayStation VR set so zaujímavou cenou ponúka majiteľom PlayStation 4 (Pro) konzoly nový rozmer hrania a občas aj nepríjemný pocit v žalúdku.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

• Hmotnost
  • Skvely pomer cena/ vykon
  • Cena hier
  • Menej kvalitné hry ako pri PS2, PS3

Ps4 je si myslím jasna volba pre cloveka ktorý si chce občas zahrat nejakú hru a nechce vela investovať. Často krat sa stretavam s ľuďmi ktorí tvrdia že lepšie je si kúpiť pc alebo notebook a hry stahovat zadarmo z torentov ( sam som takto nejaky cas fungoval) ale najnovsie hry maju prilis vysoke naroky. Pc ktory by utiahol hry na plne detaily by vyšiel pri najmenšiom na 800e pri notebooku cez 1000e, pritom PS4 zakladna stoji cca 220e. Velkou nevýhodou su drahe hry ale ak clovek kupuje pouzite hry a nasledne po prejdeni ich preda tak ho to nestoji praktický nič. Ak sa clovek rozhoduje medzi Xboxom a PS4 tak podľa mňa je na tom lepšie PS4 ale každého vec čo si kúpi a ani s Xboxom clovek neurobi chybu, ja osobne som mal ps2, ps3 a vsetky fungovali bezchybne, PS2 nala odohrate neskutocne hodiny a aj po vyše 10 rokov je stále plne funkčná takze Playstation je rozhodne kvalitny vyrobok a chcel by som vidieť kde by skoncil nejaký pc alebo notebook po odohratych tisickach hodin ( neprehanam ps2 dostala riadne zabrat). Jediná vec ktorá mi vadi na PS4 su menej zabavne-kvalitne hry ako boli kedysi napr.na PS2 alebo ps3. Mal som doma aj klasicku PS4 ake oproti slim verzii je o dosť hlučnejšia + hrubšia + vyššia spotreba co mne osobne je jedno- spotrebu neriešim. Takže pri kúpe novej PS4 by som urcite odporučil kupovat uz slim verziu.

Overený zákazník NAY Elektrodom

Daria

Pridané: 16. januára 2017

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Kúpila som posledný kus, ktorý bol vystavený. No obávala som sa zbytočne, poslali ho v originálnej krabici nič nechýbalo.
  • Sme spokojný akurát by som uvítala upozornenie že k hrám treba mať wi - fi a tiež lepší popis hier. Naši neovládajú angličtinu tak s niektorých hier nemajú moc radosti. Tiež návod by mohol byť zrozumiteľnejší. Trápili sme sa 2 dni kým sme playstation spojazdnili.
  • Výrobok je fajn hráči sú spokojný...ja by som tento výrobok doporučila viac pre zdatnejších hráčov profíkov.
  • skvelá grafika
  • zdokonaliť návod
  • menej zdatným hráčom radšej niečo jednoduchšie
  • k hrám zrozumiteľnejší popis

Skvelý výrobok pre profi hráčov

Pridané: 14. januára 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Vykommejsia ako ps3, mansia ako povodna ps4, nizsia spotreba, vynikajuci ovladac
  • Chyba opticky audio vystup

Karol Soják

Pridané: 9. januára 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Paradna grafika!Rychle načítava!
  • Ten blbý net!

Overený zákazník gamescenter.sk

Janula

Pridané: 30. decembra 2016

Zakúpený v gamescenter.sk

• lepšia grafika ako môj starý X-box 360 (cca 5 rokov)

syn je veľmi spokojný tak aj ja :-)

Overený zákazník GameExpres.sk

Pán Člajn

Pridané: 8. decembra 2016

Zakúpený v GameExpres.sk

TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP TOP

Pridané: 20. novembra 2016

(Upravené 20. novembra 2016)

• Všetko funguje ako má
  • Grafika neskutočná
  • Je to veľmi krehká vec tak treba dávať pozor

k PS4 iba toľko že ... MUST HAVE!!

MP3.sk

začiatočník

MP3.sk

Pridané: 14. novembra 2016

Playstation 4 slim - unboxing

Pozrite si náš prvý skutočný unbxoing na novú konzolu PlayStation 4 slim v 500 GB verzii, ktorá k nám dorazila len pred pár dňami. Porovnali sme si najpredávanejšou konzolou PS4. Rozdiely sú viditeľné hneď po rozbalení, je o 30% menšia a 25% ľahšia, pribudol aj vylepšený ovládač vo verzii 2. Ak máte akékoľvek otázky napíšte nám do komentárov.

Peter

Pridané: 8. novembra 2016