Recenzie Nintendo Switch

Pařanský ráj

odborník

Pařanský ráj

Pridané: 24. augusta 2017

(2017-02-25) Nintendo Switch | Pre-Launch Event | První ohmatání a informace | CZ | 1080p - YouTube

Pokud se chcete pobavit, podívejte se na moje starší videjko, kde jsem tuto konzoli testoval týden před jejím vydáním. Zapařil jsem na ní launchové tituly a nahlédl jsem i do oficiálního manuálu. Bavil jsem se u toho skvěle, jen dojení kravky mi moc nešlo :-D

Overený zákazník GameExpres.sk

Radovan

Pridané: 19. júla 2017

Zakúpený v GameExpres.sk

• Hybridna konstrukcia
  • Pekne neon farby ovladacov
  • Kopa prislusenstva priamo v baleni
  • Joy cony su male a nie kazdemu sadnu do ruk
  • vsade same plasty
  • Grip je velky
  • Strapy drzia ako prilepene a tazko sa odnimaju
  • Ceny hier

Moja prva skusenost so znackou Nintendo. Maximalna spokojnost. Od Zeldy sa neviem odtrhnut. Hybridna konstrukcia je super. Joycony ziaria farbami. Hry su vsak pridrahe a nie je ich vela. Ale to neni ani na PS4 ktora je tu uz ovela dlhsie.

www.gamesite.sk

Pridané: 7. apríla 2017

Nintendo Switch - Recenzia

Nintendo Switch nie je v súčasnosti žiadne výnimočné terno. Nemá dostatočný výkon, nemá silný line-up hier, a rovnako jej zatiaľ chýbajú funkcie, ktorými také Wii U už dávno oplýva. Čo sa týka propagovanej funkcie hrania vonku s priateľmi, potenciál na to Switch rozhodne má, no je si treba zvyknúť na ovládače Joy-Cony, ktorých ergonómia a diskutabilná veľkosť môžu brániť v dlhšom hraní. Nintendo Switch by som v súčasnom stave opísal ako konzolu s potenciálom, ktorú musia ešte tvorcovia naplniť. Čo konzola momentálne potrebuje najviac? Updaty a hry.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

Overený zákazník ciernydrak.sk

Peter

Pridané: 14. marca 2017

Zakúpený v ciernydrak.sk

• dobra a zaujímava konzola
  • malo hier na trhu