Recenzie Microsoft Xbox One S 2TB

Overené recenzie Microsoft Xbox One S 2TB

techbox.dennikn.sk

Pridané: 17. februára 2017

Microsoft Xbox One S: herná konzola a 4K UHD prehrávač v jednom | TECHBOX.sk

Microsoft Xbox One S je ideálny pre nenáročného hráča, ktorý zároveň využije potenciál 4K UHD prehrávača. Atraktívny dizajn spojený s vylepšeným gamepadom ešte pridáva na hodnote úspešnej konzoly.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

• Luxusný dizajn
  • Kvalita produktu
  • 2tb HDD
  • Velkosť (fakt malý)
  • Skvelé zvuky pri zapínaní, vypínaní, kedže sa jedna o Xbox v štýle Gears of Wars
  • Zatial nemám nič

Tešil som sa na túto xbox edíciu už velmi dlho. Dočkal som sa, dlhé roky používam xbox, nemám čo vytknúť.

Overený zákazník DATART.sk

Pridané: 2. septembra 2016

Zakúpený v DATART.sk

• je malý , výkonný , plní funkcie ako som si predstavoval
  • zatiaľ žiadne

Oplatí sa kupovať , pretože jedna hra má minimálne 50 GB (AAA) , je tichší , menší a výkonnejší ako originál ale prechádzať z klasického xbox one by som neodporúčal

Overený zákazník getGAME.sk

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v getGAME.sk

• lepsia ako klasicka xbox one
  • nic

Super konzola, super dorucenie. Parada som stastny. Nevidim ziadne negativa, len sa pripravte ze je tazsia nez sa zda ako ano je mensia ako normalna ale asi aj tazsia ;)

www.gamesite.sk

Pridané: 18. augusta 2016

Xbox One S 2TB White - Recenzia

Každopádne Xbox One S je výbornou evolúciou konzoly, ktorá si pri vydaní vyslúžila krútenie hlavami kvôli svojim rozmerom. Pekný dizajn, viaceré logické vylepšenia, zníženie spotreby a 4K výstup sú výborným krokom. Vylepšený gamepad je ten najlepší, ktorý Microsoft do dnešného dňa vydal. Malé nedostatky nie sú nijako závažné a nič vám nebráni v tom, aby ste po novej konzole siahli.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

Pridané: 7. augusta 2016

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Design,výkon a hry
  • Windows rozhranie

Perfektná konzola ktorá prekonáva svojho staršieho predchodcu,HDR ,Wirelless headset a 4K prehrávač