Microsoft Xbox 360 4GB

• , zakúpené v Alza.sk

• spolahlivy
    • kvalitny
    • pekny dizajn

s produktom som velmi spokojna

Typ
Hĺbka
264 mm
Výška
4950 g

Microsoft Xbox 360, fenomén posledných rokov v oblasti video hier v HD rozlíšení sa svojim priaznivcom predstavuje v zbrusu novom kabátiku s celou radou noviniek a vylepšení. Najväčšia zmena, ktorá upúta pozornosť na prvý pohľad je samotné prevedenie konzola. Šasi doznala istého skrášlenie spočívajúce v kompaktnejších rozmeroch a veľmi elegantným povrchu. Nový model je tak viditeľne menšie a štíhlejšie v príťažlivom čierno-lesklom dizajne. Vývojoví inžinieri si na spracovanie dali naozaj záležať, a tak okrem krásneho vzhľadu pomysleli aj na spotrebu elektrickej energie. Tá je tu o poznanie menšie, než tomu bolo u všetkých predchádzajúcich modelov, čo so sebou prináša veľmi potešiteľné zníženie hlučnosti. Čo sa týka hardvérového vybavenia, tak na špičkovom tříjádrovém procesore, rýchlej operačnej pamäte, multiformátovej optickej mechanike a grafickej karte od poprednej svetovej spoločnosti vo výrobe grafických čipov ATI nebola potreba veľkých zmien. Všetky tieto komponenty zabezpečí podporu pre najmodernejšie hry. Zásadným odlíšením tejto verzie je iba 4 GB pevný disk, ktorý jej robí cenovo dostupnejšie. Radikálna vylepšenia nastalo aj v konektivite konzoly. Ethernetové rozhranie síce zostáva, ale pribudol k nemu zabudovaný Wi-Fi modul štandardu 802.11b/g/n, čo výrazne uľahčí prístup k všetkému dostupnému online obsahu. Dokonca aj konektorová výbava pri inovácii neprišla skrátka. Počet USB portov bol rozšírený z pôvodných 3 na 5. Nový Xbox 360 dopĺňa bezdrôtový ovládač s dosahom signálu až 9,1 metrov a 30hodinovou výdržou na dve AA batérie. Ak však už máte svoj existujúci overený gamepad, tak nie je problém využívať aj ten. Konzola je totiž spätne kompatibilný so všetkým pôvodným príslušenstvom Xbox 360 (okrem externých pevných diskov a pamäťových kariet, pre ktoré je potreba dokúpiť špeciálny kábel). Je však potrebné povedať, že tento inovatívny model plne podporuje evolučnú zariadenia Microsoft Kinect, kde všetky ovládače strácajú svoj význam. Jednoducho bez potreby samostatného napájania pripojíte Kinect ku konzole a všetko ovládanie je vďaka zabudovaným senzorom hodnotiace pohyb a hlas v réžii Vášho tela bez akýchkoľvek gamepad, volantov, herných podložiek či iných perifériách. Parametre a špecifikácie: Procesor: Typ: IBM Power Architektúra: 3 jadra, 6 threadov Frekvencia: 3,2 GHz každého jadra L2 Cache: 1 MB FSB: 2,7 GHz Operačná pamäť: Veľkosť: 512 MB DDR3 Frekvencia: 700 MHz 128bitové zbernice Priepustnosť: 22,4 GB / s Pevný disk: 4 GB vymeniteľný Grafická karta: Typ: ATI R500 Frekvencia jadra: 500 MHz Veľkosť pamäte: vlastné 10 MB DRAM + 512 MB GDDR3 zdieľaná Frekvencia pamäte: 700 MHz (1400 MHz efektívne) Pamäťová zbernica: 128bitové Podporovaný pomer strán: 4:3, 16:9 Rozlíšenie HDTV: 480p, 720p, 1080p, 1080i Maximálne rozlíšenie: 1920 × 1080 bodov Rozhranie: 1x HDMI 5x USB 2.0 (2x vpredu, 3x vzadu) 1x AV 1x Kinect port 1x RJ45 Bezdrôtové rozhranie: Wi-Fi 802.11a/b/g/n Optická mechanika: DVD 12x (schopná čítať obojstranné DVD) Podporované formáty: DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG photo CD Zabezpečenie: Kensington Lock Spotreba: Max.: 135 W Stand-by: 1 W Farebné prevedenie: Lesklá čierna Dodávané príslušenstvo: Bezdrôtový ovládač Kompozitný AV kábel

• wifi
    • ovládač
    • vzhlad
    • trochu hlučná

Celkovo si myslím ,že je to dobrá konzola. Odporúčam dokúpiť aj kinect (ak máte deti,alebo sa chcete hýbať). Dá sa na tom pozerať aj YouTube a iné veci. Mrzí ma ,že konzola je trošku hlučnejšia.

• Jedno veľké sklamanie !
    • Seká
    • Mrzne
    • Doškrabe disky
    • Prehrieva sa

Nekupovať ! Furt sú s tým problémy. Pokúsim sa to predať a vitaj PLAYSTATION ! XBOX nikdy viac !

• Dobrá herná konzola
    • XBOX LIVE
    • Online
    • Hry sú lacnejšie keď máte XBOX LIVE zakúpený na 1 rok
    • V balení som mal XBOX LIVE na 1 mesiac zadarmo
    • Dá sa dokúpiť Kinect alebo sa dá kúpiť XBOX 360 s kinectom ale to stojí nejakých 250 EUR a ja nepotrebujem také drahé.
    • Dobré hry- Grand Theft Auto V, San Andreas, FIFA 15,16, NHL 15, Minecraft, Forza Horizon 2 atď.
    • Prehľadné menu
    • Pevný disk
    • Dá sa na ňom prehrať DVD
    • Menu je aj v Slovenčine
    • Lepšie jak PS3
    • Pekný ovládač
    • Dá sa dokúpiť nabíjačka na ovládač
    • Kupovaný v Games Center za dobrú cenu
    • Tichý
    • Store
    • AV,HDMI
    • V balení nebol HDMI kábel ale dokúpil som ale nie originálny lebo ten stál 25 EUR a v Nay Elektrodom som našiel za
    • 12 EUR. Nebudem kupovať originál len preto lebo má XBOX značku je to úplne to isté.
    • Drahé niektoré hry
    • Niekedy sa prehrieva

Konzolu určite odporúčam. Rozhodoval som sa medzi PS3 a XBOX 360 ale vybral som si XBOX 360 a som s ním spokojný. Ale keď nie ste veľký hráč ani nekupujte sú to zbytočne vyhodené peniaze. Bol by som aj Overený zákazník ale neprišiel my dotazník na ten obchod. XBOX 360 je dobrý.

• Úžasná herná konzola
    • - parádna grafika
    • - prehľadné menu
    • - dobré hry ( GTA V, GTA SA)
    • - zabudovaná WIFI
    • - neprehrieva sa
    • - 4 USB porty
    • - V balíku je síce AV kábel ale ja som dokúpil HDMI

Túto konzolu odporúčam. Je to najlepšia ktorú som kedy mal. Ja osobne som vlastnil PlayStation 2 ale ten som dávno predal. Túto konzolu by som kúpil aj skôr ale PS2 som vedel predať len za 60 EUR. Potreboval som ešte peniaze. K XBOXU 360 sa dá dokúpiť všeličo- Kinect, XBOX LIVE, nabíjací stojan, externý disk a podobne. Vybral som si ju aj z dobrých recenzií lebo by som nechcel kúpiť mačku vo vreci. Funguje ako má.

• Úžasná herná konzola, všetko tak ako som si predstavoval.
    • Pri hrách ako GTA V treba použiť USB klúč ale dokúpiť pamäť. Nemá v balení HDMI ale dokúpil som takže žiaden problém AV kábel neni veľmi dobrý a hlavne ked sa hrá GTA V.

Lepšie ako Playstation 3 ! Prehľadné menu, XBOX LIVE,XBOX
    GOLD ! Grafika je lepšie prepracovaná jak na PS3 pri hrách ako GTA V. Konzolu určite odporúčam !

Ked mate doma karton tuskovych bateriek do ovladaca, tak skvela kupa.

• Úžasná herná konzola, úžasná grafika, úžasné hry ako GTA V.
    • vôbec nič

Maximálna spokojnosť. XBOX 360 určite odporúčam kúpiť. Je sto-krát lepšia jak Play Station 3. Rozhodne odporúčám kúpiť.

• nic
    • Nema hdmi v baleni ako ps3 ma iba 3jadra kinect=naprosta hovadina kupte si ps4 alebo aspon ps3

xbox=shit

• Nic
    • Je to hovadina oproti playstaisnu alebo nintendu

a ked chcete vediet viac tak si pozrite rezenzie na ps3

• vsetko