Šírka
GPU
ATI Hollywood
4500 g

• , zakúpené v Alza.sk

• lahko ovladatelni , dobra vydrz bateriek,velmi dobra zabava
    • drahe hry

lacna konzola oproti xboxu ktora sa vyplati ,minus davam drahe prislusenstvo

• , zakúpené v Shoppie.sk

super zábava

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobra cena
    • nedostatocna ponuka hier v obchodoch

produkt naplnil moje ocakavania

157 mm
GPU
ATI Hollywood
4500 g

Udělejte si ze kteréhokoliv pokoje v domácnosti centrum zábavy s herní konzolí Nintendo Wii. Díky kompaktním rozměrům a elegantnímu bílemu provedení  se stane skvělým designovým doplňkem, ať už ji umístíte kamkoliv. Nepřeberné množství nejrůznějších doplňků od pouhého ovladače až po pistole nebo volanty ještě více umocňuje herní zážitek a celá rodina s nimi prožije neopakovatelné herní momenty. Již dnes existuje na trhu více než 1300 zábavných her pro všechny věkové kategorie a každý člen rodiny si tak přijde na své.
Jak to celé funguje? Hraní s pohybovými ovladači Wii je zábavné, intuitivní a navíc nesedíte pouze pasivně u televize, ale protáhnete celé tělo. Nintendo je leaderem v oblasti pohybového ovládání a je to opravdu znát. Všechny hry vás doslova vtáhnou do svého děje, ať už se bude jednat o sportovní klání v tenisovém zápase, probojovávání se hordami nepřátel s mečem v ruce nebo závodění s vašimi oblíbenými sporťáky. Revoluční ovladač Wii Remote Plus obsahuje všechna důležitá tlačítka pro jedinečný požitek z her a díky praktickému poutku na ruku se nemusíte obávat nehod při pohybech s ním. Ovladač reaguje na pohyby i otáčení a můžete tak s ním máchat, švihat, bodat nebo točit. S ovladačem Wii Remote Plus zkrátka budou herní zážitky ještě aktivnější a působivější, než jste si kdy dovedli představit.
Nunchuk a spousta dalších periferií K herní konzoli Nintendo Wii dostanete kromě ovladače Wii Remote Plus také pomocný ovladač Nunchuck . Díky němu získáte ještě větší flexibilitu v kompatibilních hrách. Nunchuck obsahuje podobné senzory pro snímání pohybu a navíc obsahuje analogovou páčku a dvě tlačítka. Kombinací těchto dvou ovladačů tak můžete pohybovat se svými postavami a navíc ještě provádět různá pohybová gesta. Tím však možnost rozšíření zábavy zdaleka nekončí. Dokoupit si můžete spoustu dalších unikátních doplňků a vylepšit si tak herní zážitky ještě více. Milovníci fitness a posilování jistě neodolají speciální cvičící plošině a závodnicí ocení povedenou repliku volantu. Parametry a specifikace: Grafický čip: „Hollywood“ od kanadské společnosti ATI Procesor: Power PC („Broadway“) od společnosti IBM Komunikace: USB 2.0 Ovládání: Wii Remote Plus (Bezdrátový, zabudovaný reproduktor, čidlo pohybu) Nunchuck (2 tlačítka + analogová páčka) Média: Typ disku: Wii Průměr: 12 cm Zpětně kompatibilní s disky pro Nintendo GameCube? Provedení: Barva: bílá Obsah Balení: 1x Wii konzole 1x Wii Remote Plus 1x Nunchuk 1x Volant Wii Wheel v bílém provedení 1x Sensor Bar 1x Síťový adaptér 1x AV kabel 1x Hra Mario Kart

4zákazníci neodporúčajú produkt
    • dobra konzole dobry je ze je to konzole na dalku a ne na blizko

doporuciji je leps nez 3ds

• pohybove ovladace
    • velke mnozstvi her
    • slabsi HW

Konzoli jsem koupil pro celou rodinu a uz nas par let uspesne bavi. V zasade nemam moc vyhrady a jsem spokojen, ze se deti aspon trochu hybou.

• Je to to najlepšie až po Sony čo mohlo vijsť

je to proste best až po playstationu

• expluzivity ktoré si na iných konzolách nezahráte
    • výkon a rozlíšenie sú na zaplakanie,
    • za takú konzolu by som nedal ani cent
    • nechápem ako na tom rozbehli watch dogs
    • oldgen (ps3 a xbox360) to nesiaha ani po päty
    • je to katégoria sama osebe
    • žiadny zážitok s hrania
    • ak ste mysleli že si tam zahráte najnovšie hry tak môžete snívať dalej

rozhodne si kúpte next gen (ps4, xbox one) ak nemáte peniaze na rozdávanie tak si kúpte oldgen (xbox360,ps3) .....
    ak máte zmysel pre využitie penazí určite si nekupujte Wii

• Pohybové ovládání

Nintendo Wii je podle mě jedna z nejlepších konzolí jak na hraní her, tak podle počtu prodaných kusů. (Wii- 300 mil., PS3: 150 mil., X360: 120 mil.) Kinekt u X360 a PS Move u PS3 jsou podle mě jen chabé pokusy jak napodobit Wii. (Zkoušel jsem Kinekt s kamarádem a i když jsme hráli tenis pro dva, tak to snímalo buď jenom jednoho, nebo oba do jedné postavy. PS Move ujde, jenom kdyby nebyly tak hnusné ovladače.) Nechápu lidi co si stěžují že je hnusná grafika na věci, která stojí 3500,- a pak brečej, protože není český menu. Dneska už se Anglicky učíme ve škole ne? A taky nechápu lidi, kteří nejsou schopni si o tom něco zjiztit a potom brečej když si na TV nepřečtou aby si ovladač připnuli k ruce a při Wii Bowlingu hoděj ovladač do TV a potom prohlašují že Wii je životu nebezpečné!! Wii doporučuji do rodiny, ne pro samotáře.(to je lepší PS3) Příjemné zpestření oslav.

• Skoro každa hra je pre viac hráčov (podla mna každa)
    • Rozlišenie ale mne to nevadi :-)

je to veľmi dobra konzola a nič mi na tom nevadí
    a vždycky sa zabavime

• Je to dobré.

OK

x

• Dobrý ovládání,super hry (např super mario bros wii)
    • Rychle se vybíjí baterky (ale asi u bezdr. ovladačů to musím očekávat

Hodně lidí si stěžuje na grafiku,ale nintendo wii není zrovna nejnovější (tipuju 2009 tak se nedivte že to není nej grafika (i když by mohla být trochu lepší) jinak dávám kladné hodnocení

• Hodí se skoro pro každého
    • Široký výběr her
    • Možnost hraní GameCube her s porty pro GameCube ovladače
    • Online obchůdek pro hry z konzolí NES, SNES, N64 pro Wii
    • Ovladače padnou skvěle do ruky
    • S nunchuckem je herní zážitek vážně unikátní
    • Multiplayerovky jsou neuvěřitelně zábavné
    • Vážně hezký design (hlavně svítící CD mechanika)
    • Nintendo hry jsou pouze na Nintendo konzolích
    • Sřílečky či hry s mečem jsou na Wii jako dělané
    • Velikost a váha
    • Pro Controller
    • Menší paměť
    • při některých hrách se může ovladač lehce zblbnout
    • Pro některé hráče slabší grafika

Když jsem si mohl vybíral konzole, byl jsem tak trošku v nesnázích.
    Xbox 360 měl výborné ovladače, ale placený multiplayer a vyšší cena her mne od Xkrabice odlákala.
    Pak tu byl PlayStation 3. Free multiplayer, vysoký počet exkluzivních her mne lákala čím dál víc, ale cena byla docela vysoká, takže HerStanici jsem si nevybral.
    A pak tu máme Wii od Nintenda. Je lehké a malé, má revoluční ovladače, 80% her je exkluzivních, free multiplayer a cena nejmenší ze své generace. Ano, vybral jsem si Wii (ale neboj PS3, už na tebe mám našetřeno).

Všichni říkají, že se Nintendo zaměřuje spíše na mladé hráče a já s tím souhlasím, ale zkuste si zahrát Super Mario Galaxy 2, Skyward Sword nebo Super Smash Bros. Brawl a zjistíte, že Nintendo má pro každého hráče to, co vyžaduje.

Další kritizovaná specifikace je grafika- říká se, že hry vy padají jako z Xboxu (ne 360, ale z toho původního z roku 2001). Když ale začnete hrát, úplně grafiku přehlédnete. Nintendo se nikdy nesnažilo porazit své rivaly grafikou, ale tím, jak hru hrajete a čím hru hrajete. Hry využívají WiiMote na 100 procent a když připojíte k ovladači druhý s názvem nunchuck, hry budou prostě unikátní (opět jmenuji Skyward Sword- WiiMote a Nunchuck se promění ve meč, štít, nebo luk) a ovladač ještě disponuje jednou unikátní specifikací- zabudovaným reproduktorem. Pokud se poté rozhodnete vlastnit WiiU, ovladače jsou s tímto hardwarem kompatibilní, takže se nebojte, že by se museli koupit ovladače nové.

Ano, Microsoft mají Kinect a Sony má EyeToy.
    Uznejme si to- Kinect není tak dobrý, jak si ho v Microsoftu malovali . Nedokáže vás zaměřit tak dostatečně, aby se hra mohla hrát na 100% a potřebujete moc místa, aby vás to očko rozpoznalo. Kamarád vlastní Xbox 360 s Kinectem má a když jsme u něj měli párty a hráli jsme čtyři najednou, bouchali jsme se všemi částmi těla, protože jsme byly nasáčkovaní, aby Kinect zjistil, že tam vůbec jsme.
    Potom tu je EyeToy s Move ovladačem. Je lepší než Kinect, ale připadá mi jako kdyby jste spojily velmi dobrý Kinect s WiiMote a přidali více tlačítek . Jo a ovladače vypadají jako svítící lízátko.

Na Wii vás může trošku štvát časté kalibrování ovladačů, ale pokud chcete, aby ukazatel nelétal po obrazovce rychlostí světla nebo vůbec nereagoval, nevyhnete se tomu.

Wii je dobré jak pro jednoho hráče, tak pro celou rodinu, jak pro malé děti, tak pro dospívající či dospělé, jak pro hraní adventur, tak pro hraní hororových stříleček či her z předešlých generací. Konzoli jsem si zamiloval a se sestrou na ní hrajeme skoro každý den.